preloader

İBB Yuvam İstanbul Projesi- Ataşehir ÇEM Binası

  • Anasayfa
  • İBB Yuvam İstanbul Projesi- Ataşehir ÇEM Binası
İBB Yuvam İstanbul Projesi- Ataşehir ÇEM Binası

İBB Yuvam İstanbul Projesi- Ataşehir ÇEM Binası

Dataset İletişim Sistemleri, İstanbul'da eğitime katkı sağlamaya devam ediyor. Başarılı projelerimiz arasında yer alan ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) tarafından tamamlanan Yuvam İstanbul Projesi, Ataşehir ÇEM binasıyla anahtar teslim kablolama, sistem entegrasyonu ve zayıf akım sistemleri alanlarındaki uzmanlığımızı sergilemekteyiz.

Yuvam İstanbul Projesi, çocukların geleceğine değer katan, modern mimariyle donatılmış bir yaşam alanı sunuyor. Dataset İletişim Sistemleri olarak, güçlü uzman kadromuz ve teknoloji odaklı çözümlerimizle, Ataşehir ÇEM binasında kesintisiz iletişim altyapısı sağlayarak, çocukların eğitim ve güvenliği için gereken tüm koşulları oluşturuyoruz.

Anahtar teslim kablolama hizmetlerimizle binanın güç, veri ve iletişim altyapısını etkin bir şekilde yönetiyor, sistem entegrasyonu alanında güvenilir ve uyumlu çözümler sunuyoruz. Ayrıca, zayıf akım sistemlerimizle güvenlik ve izleme sistemlerini en üst düzeyde performansla entegrasyonunu sağlıyoruz.

Dataset İletişim Sistemleri olarak, topluma değer katma sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Yuvam İstanbul Projesi ile çocuklarımızın sağlıklı ve güvenli bir çevrede yetişmelerine katkı sağlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Geleceğin teknolojisini bugünkü projelerimize entegre ederek, yapısal kablolama, sistem entegrasyonu ve zayıf akım sistemleri alanlarında liderliğimizi sürdürüyoruz.

Bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dataset İletişim Sistemleri, projelerinize değer katmak için burada!

 

Whatsapp iletişim Whatsapp
Whatsapp iletişim Teklif Al

Hızlı Teklif Al

Hızlı ve kolayca fiyat teklifi almak için lütfen formu doldurun. Uzman ekibimiz tarafından sizin için hazırlanacak fiyat teklifi için sizinle iletişime geçeceklerdir.